Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Też dałam o Amerykanizacji , no i chłam i treści wartościowe...a reszta zobaczymy. Wybrałam temat 2. Poszło nawet o.k zobaczymy czy trafię w klucz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A tak z innej beczki. Głownym bohaterem "Świętoszka" jest Tartuffe, nie? Bo na wikipedii pisze, że Orgon, a na innych stronach, że Świętoszek. Tego nie byłem pewny i napisałem o Swiętoszku, a wy?
była charakterystyka tytułowego bohatera czyli z tekstu nawet gdybyś nie wiedział kto jest głównym to i tak wynikało bo tytuł to "świętoszek"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to , co trzeba było jednym słowem określić " o zachowaniu" to co to miało być? xD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co daliscie w tym zdaniu W internecie powinno sie..czy cos takiego. Ja dalam Ostroznosc ale to na stowe jest zle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ej ludzie a co mieliscie w tym 13?? z tym zubiektywizmem czy jak to bylo bo ja kompletnie nie wiedzialam co tam pisac?!;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tam było chyba jakoś, że powinniśmy się zachowywać w internecie jak w zyciu codziennym czy jakoś tak ja dałam naśladownictwo.. ale chyba źle :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trudna ta matura była. a te pytanie o formy wypowiedzi subiektywnej i obiektywnej ?? co daliście? ja że obiektywne to fakty, a subiektywne to oceny i opinie autora
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Też dałam o Amerykanizacji , no i chłam i treści wartościowe...a reszta zobaczymy. Wybrałam temat 2. Poszło nawet o.k zobaczymy czy trafię w klucz.
Czy ktoś wie jak dokładnie brzmiał temat z Hanny Krall?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ogolnie byla straszna qta matura miaam nadzieje ze sie zlituja , bomamy eszcze matme ale lipa a ja akurat nie czytalam tych dwoch lektur heh... ale akos poszlo ;p a to o internecie tez byl;o bardzo dziwne ;p ostatnie 3 zadania to kosmos strzelalam mam nadzieje na te 30 % przynajmniej ;p ciekae co jutro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wydaje mi się, ze roztropność.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trudna? To subiektywna opinia :PP: D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jak myslicie co bedzie jutro na matmie ?? juz tak nie przezywajcie tego polaka weźmy sie za matme ?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kurde ja tez tak napisalam o tym smietniku i ty chlamie i ta amerykanizacja mysle ze bedzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po pierwsze zadan bylo 13, a nie 14 ;] . po drugie amerykanizacja to na sto procent dobra odpowiedz, nie ma o czym dyskutowac;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja dałam rozsądek ale niewiem czy to dobrze:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kundaa napisał:
ej ludzie a co mieliscie w tym 13?? z tym zubiektywizmem czy jak to bylo bo ja kompletnie nie wiedzialam co tam pisac?!;/
jakie formy odpowiadają za to,że treśc jest subiektywna i obiektywna. Formy jakie znam to tylko komunikatywna, informacyjna, ekspresywna, impresywna i poetycka dałam subiektywna -> poetycka i ekspresywna obiektywna -> informacyjna i impresywna ale pewnie nie o to chodziło O.o
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A to , co trzeba było jednym słowem określić " o zachowaniu" to co to miało być? xD
mnie sie wydaje ze podobnie :)czy cos takiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tez zaznaczylam amerykanizację i śmietnik-chłam coś tam - treści wartosciwe i z tezą tez te zdanie o perełce napisałam ;D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
była charakterystyka tytułowego bohatera czyli z tekstu nawet gdybyś nie wiedział kto jest głównym to i tak wynikało bo tytuł to "świętoszek"
Wcale nie charakterystyka tytułowego bohatera. To było jakoś tak: "Scharakteryzuj głownego bohatera "Swiętoszka" Moliera i omów postawy Orgona, Kleanta i Elmiry do tytułowego bohatera."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja w 3 zadaniu napisałam 'selekcja', ale watpie czy dobrze, bo zdanie odnosiło się do tego, że trzeba wybierać właściwe rzeczy tak jak w bibliotece
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 43

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...